Közel állt a bravúrhoz a Vasas

Bár csupán egyetlen negyedet veszített el a jól küzdő Vasas a ZTE ellen, végül egy küzdelmes mérkőzésen alulmaradt a női NB I-ben.

Vasas Akadémia - ZTE NKK 57-62

Az első percek kiegyenlített játéka után egységes csapatmunkát bemutatva a Vasas 14-8-ra ellépett, de a negyed végére utolérte a ZTE a pasarétieket. A második negyed közepén egy 13-3-as rohammal ellépett a vendég zalai együttes, amely 8 ponttal vezetett a szünetben. Térfélcsere után állandósult a 10 pont körüli zalai vezetés. A záró etapban Jefimija Karakasevics (20/6 pont, 8 lepattanó, 4-4 blokk és eladott, 5 szerzett labda)  és Josephine Kalu (11 pont, 5 lepattanó, 3 szerzett labda, 4 gólpassz) vezérletével egy ízben 4 pontra is feljött a Vasas, de ennél közelebb nem tudott kerülni ellenfeléhez.