A végjátékban kaptak ki Rosco Allenék

Rosco Allenék az első félidőben még vezettek a Movistar Estudiantes ellen, a végén azonban 73-64-re kikaptak, így még mindig nyeretlenek.

Rio Natura Monbus Obradoiro (0-3) - Movistar Estudiantes (1-2) 64-73 (13-9, 14-16, 17-19, 20-29)

Pocsék első negyedet ment a két gárda, de a hazaiak vezettek, és még a félidőben is náluk volt az előny, Shayne Whittington (13 pont, 14 pattanó) és Mickey McConnell (14 pont, 6 gólpassz) vezetésével 27-25 volt az állás a javukra. A fordulást követően változott a meccs összképe, 33-28 után egy 10-3-as rohammal fordított a madridi alakulat, innentől kezdve pedig szinte végig fej-fej mellett haladtak a csapatok, 44-44-ről várták az utolsó 10 percet. 46-44 után jött egy 9-2-es vendég szakasz, 50-58-ról azonban még visszajöttek Roscóék egy pontra. 59-60 után Jordi Grimau döntötte el lényegében a találkozót, az utolsó percekre pedig összeesett az Obradoiro, így végül 73-64-re győzött az Estudiantes.

Rosco Allennek nem igazán ment a játék, 29 és fél perc alatt 6 pontot, 7 pattanót és 2 gólpasszt jegyzett, de 2/9-es mezőny- (1/5 dupla, 1/4 tripla) és 1/2-es büntetőmutatóval, valamint 3 eladott labdával, ami 2 VAL-t ért összességében.

Az Obradoiro legjobb dobói: McConnell 14/3, Whittington 13/6, Bendzius 12, Yusta 9/3, Rosco Allen 6/3.

Az Estudiantes legjobb dobói: Jackson 17/3, Fernández 13/3.