Hanga nélkül nyert a Laboral

A Hanga Ádámot sérülés miatt nélkülöző Laboral Kutxa végig vezetve győzött a Fuenlabrada otthonában, így megszilárdították 4. helyüket a spanyol első osztályban.

Montakit Fuenlabrada - Laboral Kutxa Baskonia 97-108

A vendégeknél több jó teljesítmény is érkezett, ezúttal a görög Buruszisz mellett Bertand, Adams és Mike James is jobbik arcát mutatta, négyük, illetve Tillie vezetésével simán győztek a vendégek. Már az első negyed után 30-20 volt az állás nekik, és bár a második negyedben ebből lefaragott négy pontot a hazai gárda (53-59), a fordulás után megint a vendégeké volt a kezdeményezés. A harmadik 10 perc során ismét 30 pontot vágott a Laboral Kutxa, ezzel gyakorlatilag eldőlt a meccs (75-89). A pontgazdag találkozót végül 108-97 arányban nyerte Hanga csapata, amely ezzel megmaradt a tabellán negyedik 20-8-as mérlegével.

A magyar klasszis Euroligában beszedett sérülése miatt ezúttal sem léphetett parkettre.

A Fuenlabrada legjobb dobói: Popovic 36/18, Stevic 11, Scott 9/9.

A Laboral Kutxa legjobb dobói: Adams 41/12, James 18, Bertans 14/12.