Hangáék és Allenék is nyertek

A Barcelona a Zaragoza otthonában, a Tenerife a Real Betis ellen nyert - mindkét magyar hasznosan játszott.

Tecnyconta Zaragoza - FC Barcelona Lassa 86-99

Az első félidő még szoros volt a ma esti találkozón, de a harmadik negyedben a kifejezetten sok lábon álló vendégek (öten is elértek 11-15 pontot) robbantottak, és ott el is döntötték az összecsapást. Hanga Ádám 11 pontot (4/7 dupla, 1/3 tripla), 3 szerzett labdát, 1 pattanót, 1 beütött és 2 kiharcolt faultot jegyzett, így 16 és fél perc alatt is 11 VAL-ig jutott.

Iberostar Tenerife - Real Betis Energia Plus 87-70

A tegnap esti összecsapáson a hazaiak lényegében végig jobban játszottak a sevillai klubnál, végig irányították a mérkőzést, kezükben tartották az eredmény alakulását, és nagyon magabiztosan nyertek. Rosco Allen 16 perc alatt 8 pontot (0/3 dupla, 2/3 tripla, 2/2 büntető), 4 pattanót, 1-1 gólpasszt, eladott labdát és kiharcolt faultot jegyzett, ami 8 VAL-t ért.