Lóránték kikaptak a 2. pozícióért folytatott harcban

Lóránt Péter és csapata, a Virtus Roma ma délben a Serie A második helyezettje, azaz a Dinamo Sassari vendége volt és sajnos honfitársunk klubja végig kétszámjegyű hátrányban játszva kapitulált a dobogósok rangadóján, ami után gyakorlatilag eldőlt, hogy legjobb esetben harmadikként vághat majd neki a rájátszásnak a fővárosi együttes.

A magyar nagyember csereként két részletben töltött a pályán 11 percet, ami alatt 2 pont, 3 lepattanó, 1 gólpassz és 1 kiharcolt fault került a neve mellé. Mezőnyből 3 dobást vállalt, melyek közül 1 talált utat magának a gyűrűbe a 105 - 87-es hazai diadallal végződő összecsapáson.

Lóránt Péter és a Virtus Roma legközelebb jövőhét vasárnap fogadják hazai környezetben a Brindisit, méghozzá déli 12:00-tól.

Banco di Sardegna Dinamo Sassari - Virtus Acea Roma 105 - 87 (16-18, 32-19, 28-19, 29-19)

Olasz bajnokság, alapszakasz, 27. forduló, Sassari

Sassari: T. Diener 12/3, D. Diener 15/9, Thornton 13/9, Vanuzzo 14/12, Easley 17. Csere: Devecchi 5/3, Gordon, Sacchetti 17/9, Pinton 2, Di Liegro -.

Roma: J. Taylor 15/6, Goss 21/9, Datome 17/9, B. Jones 3/3, Lawal 9. Csere: Lóránt 2, D'Ercole 8/6, Czyz 10, Tambone 2.