Rosco Allenék idegenben is taroltak a BL-ben

A magyar légiós ezúttal kevesebb szerepet kapott a Bajnokok Ligájában, ahol csapata megerősítette 1. helyét a csoportban litvániai sikerével

Az immáron 12-2-es mérlegével magabiztos csoportelső BL-címvédő idegenben is hozta a tőle elvárhatót és már az első negyed végére nyolccal ment a pár éve még az Euroligában is induló Neptunas Klaipeda otthonában, s végül rendkívül magabiztos játékkal hozta le a teljes második félidőt, ezzel pillanatig sem forgott veszélyben a 8/9-es mezőnymutatóval 24 pontot szóró Ponitka-vezette spanyolok diadala (67-83).

A magyar erőcsatár csereként beállva 12 percet kapott, ami alatt 5 pontot (2/5 mezőnyből, 1/3 triplából, 0/1 büntetőből) és 1 gólpasszt jegyzett, a negatív oldalra pedig két eladott labda került fel a neve mellé.