Rosco Allenék kiütötték Edwardsékat

A magyar válogatott magasember tíz ponttal segítette kiütéses győzelemhez csapatát a Bajnokok Ligájában.

Bajnokok Ligája, csoportkör
Iberostar Tenerife - Capo d'Orlando 88-47

Rosco Allen csapata, a spanyol Iberostar ma az olasz Capo d'Orlandót fogadta a Bajnokok Ligájában és könnyed, kiütéses győzelmet aratott. A hazai együttes már az első félidőben húszpontos előnyre tett szert, de a fordulás után sem vett vissza, folyamatosan nyílt az olló, végül negyven egység feletti különbséggel zárult a meccs.

Rosco Allen 18 perce alatt 10 ponttal (4/6 mezőnyből), valamint 3-3 lepattanóval, gólpasszal és labdaszerzéssel csapata egyik legjobbja volt, míg a túloldalon az Alba Fehérvár tavalyi légiósa, Justin Edwards rendkívül sokoldalú (14 pont, 13 lepattanó, 6 gólpassz) játékkal jelentkezett.

fotó: FIBA.com