A litvánok kiütötték a lengyeleket

A mieink csoportjának másik mai mérkőzésén Litvánia 23-2-vel nyitotta a második negyedet, ott el is döntötte a Lengyelország elleni mérkőzést, amit végül 20 ponttal nyert meg.

A litvánok Koszovóban sem kezdtek túl jól, és akkor még finoman fogalmaztunk (a félidőben is csak egálra álltak), és a lengyelek ellen sem indították jól az összecsapást, 17-13-ra Lengyelország vezetett 10 perc játék után. Ami késett azonban, nem múlott, az északiak ugyanis 23-2-vel kezdték a második negyedet (36-19), és itt el is döntötték a mérkőzést, nem volt visszaút a lengyelek számára. Litvánia végül kerek 20 ponttal, 75-55-re győzött, így két sikerrel kezdték a vb-selejtezőket, míg Lengyelország 1-1-es mérleggel.

A meccs statisztikáját ezen a linken eléritek!