A Sassari, a Galatasaray és a Zaragoza az Olaj ellenfelei

Mivel a PAOK győzött, így az Olaj negyedik helyen végzett csoportjában - a Sassari, a Zaragoza és Galatasaray lesznek következő ellenfelei.

Mivel a PAOK 88-81 arányban győzött a Lietuvos Rytas otthonában, így a görögök csoportharmadikként végeztek, míg a Szolnoki Olaj KK a negyedik lett az E jelű hatosban mai, 104-78-as Szaratov elleni vereségét követően.

Ez azt jelenti, hogy a magyar bajnok az N jelű négyesbe került a legjobb 32 között. Minden csoportellenfele ismert, hiszen az Euroliga D csoportjának hatodik helyezettje már biztosan az olasz bajnok Dinamo Sassari, a EuroCup C csoportjában a második helyen a spanyol CAI Zaragoza végzett, ma este pedig eldőlt az is, hogy a török Galatasaray a litván Neptunas Klaipeda előtt maradt a EuroCup F csoportjának utolsó fordulójában - mindkét gárda elrontotta saját mérkőzésének végét, mindketten kikaptak, így a törökök maradtak a csoportelsők.

Az Olaj ellenfeleiről természetesen később részletesen is beszámolunk majd.