Pongó sokoldalú játéka nem ért győzelmet

Hiába volt csapata egyik legeredményesebb játékosa és szolgálta ki kiválóan társait Pongó Marcell, az Orange Academy kikapott a Rasta Vechtától.

A tavaly még az első osztályban játszó, a meccs előtt 8-1-es mutatóval a német másodosztály második helyén álló Rasta Vechta volt az Orange Academy ellenfele a Pro A 11. fordulójában. Az első félidőben még a wiessenhori alakulat akarata érvényesült, szinte végig ők vezettek, a fordulás után azonban robbantottak a vendégek, és a harmadik negyedben megszerzett előnyét végig is vitte a Rasta Vechta, amely 91-77-re győzött.

Pongó Marcell 11 ponttal (3/7 dupla, 1/4 tripla, 2/2 büntető), 8 gólpasszal, 4-4 pattanóval és eladott labdával, valamint 3 faulttal zárt, ami 30 és fél percnyi játékidő alatt 12 VAL-t ért. Fazekas Mátét nevezték a meccsre, de nem kapott lehetőséget.