TBL All Star Game 2013

A hétvégén bonyolították a török kosárlabda-bajnokság All Star hétvégéjét, ahol a hazaiak liga-válogatottja a légiósok csapatával mérkőzött.

Török Sztárok – Külföldi Sztárok 115-116

A hazaiak kezdték jobban a mérkőzést, hisz a végig látványos összecsapás első negyedét 27-25 arányban nyerték. Végig fej-fej mellett haladtak a csapatok, így nem volt meglepő, hogy az utolsó negyedet megelőzően döntetlen állás kandikált az eredményjelzőn. Török oldalon Semih Erden (19 pont, 10 lepattanó, Anadolu Efes), Izzet Turkilmaz (16 pont, Banvit) és Ersin Dagli (13 pont, Galatasaray) hármasa villogott, míg a légiósoknál Sasha Vujacic (20 pont, Anadolu Efes), Dusko Savanovic (13 pont, Anadolu Efes) és Joey Dorsey (12 pont, Gaziantep) triója próbálta tartani a lépést. Az MVP cím végül Joey Dorsey kezében landolt, aki nagyban közrejátszott abban, hogy a győzelem végül a nemzetközi oldalra kerüljön. A sokak által várva várt zsákolóversenyt a 211 centis Turkilmaz nyerte.