A forduló válogatottja - Rájátszás, Elődöntő (4.)

Tegnap megrendezték a magyar férfi A-csoportban a ZTE-Alba elődöntő negyedik mérkőzéseit - a forduló válogatottját olvashatjátok!

A korábbi forduló válogatottak:

1. forduló5. forduló7. forduló8. forduló6. forduló9. forduló4. forduló10. forduló11. forduló2. forduló3. forduló12. forduló13. forduló14. forduló15. forduló16. forduló17. forduló18. forduló19. forduló20. forduló21. forduló22. forduló23. forduló24. forduló25. forduló26. forduló

A középszakaszban:

1. forduló2. forduló3. forduló4. forduló5. forduló6. forduló7. forduló8. forduló9. forduló10. forduló

A rájátszásban:

Negyeddöntő (1.)Negyeddöntő (2.)Negyeddöntő (3.), Negyeddöntő (4.)

Elődöntő (1.)Elődöntő (2.), Elődöntő (3.)

Irányító
Emmanuel Ubilla - Zalakerámia ZTE KK (3)

A ZTE irányítója az elődöntő utolsó meccsén is jó teljesítményt nyújtott, 11 pontos (3/4 dupla, 1/4 tripla, 2/3 büntető), 11 gólpasszos dupla-duplát jegyzett, ami mellett volt 3 pattanója, 2 szerzett labdája és 3 kiharcolt faultja is. A statisztikai lapjára került ugyan 4 eladott labda és 2 beütött fault, de 28 és fél perc alatt 19 VAL-t hozott így is.

Dobóhátvéd
Julian Norfleet - Zalakerámia ZTE KK (2)

Hátvédtársa, Julian Norfleet volt a zalaegerszegiek legjobb játékosa támadásban a tegnap este folyamán. 22 pontot vállalt (3/8 dupla, 4/7 tripla, 4/4 büntető) 7 pattanóval, 2 gólpasszal, 3 eladott labdával, 3-3 beütött és kiharcolt személyi hibával, ami 36 perc alatt 20 VAL-t eredményezett.

Kiscsatár
Winston Shepard - Alba Fehérvár-Puebla Plus (4)

Shepard hatékonyságban messze kiemelkedett az egész mezőnyből, hiszen 17 pontja (6/12 dupla, 5/5 büntető) mellett volt 8 lepattanója, 3 gólpassza, 2-2 blokkja és szerzett labdája, valamint 7 kiharcolt faultja. A negatív oldalra 1 eladott labda és 2 beütött személyi hiba került, de 27 és háromnegyed perc alatt elért 29 VAL-jával simán ő lett a forduló MVP-je.

Erőcsatár
Keller Ákos - Alba Fehérvár-Puebla Plus (1)

Négyes és ötös posztra ezúttal két center került. Először Keller Ákos, aki főleg a harmadik negyedben villogott, ha a pontszerzést nézzük - 10 pontja (5/9 dupla, 0/2 büntető) mellett volna 6 pattanója, 1-1 gólpassza, szerzett és eladott labdája, valamint 4-4 beütött és kiharcolt faultja, így valamivel kevesebb mint 27 és fél perc alatt 10 VAL-ig jutott.

Center
Adomas Drungilas - Zalakerámia ZTE KK (2)

A ZTE litván centere is nagyon jól játszott, ő főleg az elején szórta meg magát. 17 pontig jutott Drungilas (7/11 dupla, 0/1 tripla, 3/5 büntető), leszedett 6 pattanót, kiosztott 2 gólpasszt és 1 blokkot, eladott 1 labdát, és volt 2 beütött, illetve 3 kiharcolt személyi hibája, így szintén 27 és fél perc alatt 19 VAL-t hozott.

Legjobb hatodik ember
Justin Edwards - Alba Fehérvár-Puebla Plus (3)

Az Alba tegnap esti döntőbe jutásához nagyon kellett újra a kanadai dobóhátvéd, aki 16 ponttal terhelte meg a ZTE gyűrűjét (5/8 dupla, 0/4 tripla, 6/6 büntető), volt 3 pattanója, 1 gólpassza, 1 szerzett és 2 eladott labdája, valamint 4 beütött és 3 kiharcolt faultja, ami 24 és fél perc alatt 11 VAL-t ért.