Az első félidőben kiütötte a JKSE a Honvédot

A Jászberényi KSE a mai napon az NBI/B-ben szereplő Budapest Honvédot fogadta hazai pályán, felkészülési mérkőzésen. A találkozó nem sok izgalmat hozott, hiszen az első negyedet 25, a másodikat pedig további 10 ponttal nyerte a Jász-Nagykun-Szolnok megyei együttes, végül pedig 98-63-ra győztek újra Dustin Ware (21 pont) vezetésével.

2014.09.16., Felkészülési mérkőzés, Jászberény
Jászberényi KSE - Budapesti Honvéd 98-63
(37-12, 26-16, 22-25, 13-10)

JKSE: Ware 21/9, Soós 14/6, Horváth 8, Kerpel-Fronius 14/3, Dramicsanyin 17/9.
Cs.: Mladenovics 5/3, Cseh 15/6, Csabay 4, Nárai, Szappanos, Répási.

Budapesti Honvéd SE: Mácsai, Szalay 10/6, Kovács 7/3, Taga 6/6, Stefán 6.
Cs.: Somogyi 18, Szollár 7/3, Angyal 6, Szarvas 3/3, Teremy, Haris.

Részletes statisztikát ezen a linken láthattok!

A jksedrukker.hu beszámolója a mérkőzésről:

"Csapatunk lejátszotta második hazai felkészülési mérkőzését is, a Budapesti Honvéd együttese látogatott a Bercsényi úti sportcsarnokba.

A Puskás Artúr által trenírozott vendégeknél a klubváltás előtt álló Somogyi Gergely is játszott, nálunk Szögi húzódás miatt nem lépett pályára, s kérdéses a hétvégi Göcsej Kupán történő szereplése is. A találkozón 10-5 után egyre inkább elhúzott csapatunk a fővárosiaktól, 37-12-vel zárult az első negyed, a nagyszünetre pedig 63-28-as előnyt mutatott az eredményjelző.

A 3. játékrészben aktívabbak volt a Honvéd, 25-30 egység körül mozgott a felek közti differencia. Az utolsó szakaszt megnyerve Cseh triplája állította be a 98-63-as végeredményt."