Kikapott a Jászberény Pozsonyban

Tegnap este 14 pontos vereséget szenvedett a Jászberény az Inter Bratislavától - a félidőben még vezetett Stevan Tot csapata.

A jkse.hu beszámolója:

Felkészülési mérkőzés, Pozsony
BK Inter Bratislava – JP Auto-Jászberényi KSE 90-76 (26-21, 17-23, 26-13, 21-19)

Jászberény: Williams 19, Arrington 19, Dundjerski 16, Barker 10, Cseh 3. Cs.: Brbaklics 5, Stamenkovics 4, Czirbus, Bazsó.

Csütörtökön Pozsonyban az Inter Bratislava ellen lépett pályára csapatunk.

Az összecsapáson jól kezdtünk, de az első negyed végül a hazaik számára sikerült jobban, 5 pontos előnyt szereztek a folytatásra (26-21). A következő 10 percben aztán csökkentettünk hátrányunkon, később a félidő végére a vezetést is sikerült átvennünk (43-44).

A harmadik etap sajnos nem rólunk szólt, elléptek tőlünk a pozsonyiak, akik ezt a játékrészt 13 egységgel nyerték meg, így 69-57-ről jöhetett az utolsó játékrész. Itt az eddig megszerzett előnyéhez újabb két egységet tett hozzá a hazai gárda, ezzel pedig 90-76-ra győzte le együttesünket.

Csapatunk a mai napon újra megmérkőzik a pozsonyi együttessel.