Megint kikapott az Alba a Nagyváradtól

Az Alba Fehérvár együttese egy héten belül másodjára csapott össze a CSM Oradeával, ezúttal hazai pályán. A román alakulat ezen a napon is jobbnak bizonyult a fehérváriaknál, ezúttal 77-84 arányban diadalmaskodtak.

2014.09.12., Felkészülési mérkőzés, Székesfehérvár
Alba Fehérvár - CSM Oradea 77-84
(23-21, 17-19, 13-21, 24-23)

Alba: Simon 9/3, Melvin 4, Kovács 11/3, Kromah 12/3, Djapa 13/3.
Cs: Csorvási 4, Supola 7/3, Juhos 11/3, Tóth 6/3.

Oradea: Hatten 10, Dillon 11, Subotis 15/6, Kapic 18/12, McGhee 4.
Cs: Markovic 3/3, Pasca 3/3, Popoescu 4, Tibirna 16.

Egy héttel ezelőtt találkozott egymással a két gárda Nagyváradon, akkor a CSM Oradea a harmadik negyedben múlta felül leginkább az Albát, így nyertek a hazaiak. Akkor az első félidőben még Simon Balázsék vezettek, most viszont egál volt az állás 20 perc játék után. A harmadik felvonásban ezúttal is jobbak voltak a románok - igaz, ezúttal nem 18 ponttal, mint egy hete, csak 8-cal, de ez is elég volt ahhoz számukra, hogy olyan előnyhöz jussanak, amit már nem tudott eltüntetni a székesfehérvári gárda. A végén ezúttal 7 egységgel, 77-84-re nyertek a nagyváradiak.