A Factum-Kaposvár meccs a tévében

A Factum Sport - Kaposvári KK (74-76) meccs követhető ma 20:15-től az Alföld Televízióban, amelyet a neten is elérhet bárki ITT. Érdemes ránézni, mert nem volt izgalmakban hiány a derbin, amelyet végül az utolsó percben jobban koncentráló KKK nyert meg.

A mérkőzésen kiegyenlített első negyed után a Kaposvár dominált a második etapban, illetve annak a végét igencsak elszúrta a Factum, ezért 8 ponttal megugrott a KKK. A harmadik negyedet azonban hozták a hazaiak, akik első meccsüket játszották saját pályájukon ebben a bajnokságban. A szorosan alakuló derbi a negyedik negyedben sem dőlt el egyértelműen erre vagy arra, viszont a Factum átvette a vezetést, és 66-61-nél volt sansza arra (ekkor egy hármas is éppen csak kimaradt), hogy nagy lépést tegyen első sikere felé.

A Kaposvárban azonban a légiósok jól muzsikáltak, és ezúttal főleg Dunn és Spica vitte előre a csapatot (a hazaiaknál Carter mellett leginkább Cseh és Fekete), és 2,7 másodperccel a vége előtt fordult a kocka (74-76). Az utolsó momentum még egy Carternek zsákolásra feladott passz volt, ami hosszúra sikeredett, s ezért nem tudta azt megfelelően irányítani, holott könnyen elérhették volna a hazaiak a hosszabbítást.

A Kaposvár ha nehezen is, de hozta a mérkőzést, a Factum viszont egyre jobban összeáll. Mindez mozgóképekben az Alföld Tévében, ma 20:15-től.

Fotó a meccs utolsó jelenetéről, az Alföld TV felvételéből kivágva.