A harmadikat is behúzta a Falco

A házigazda Falco a harmadik meccsét is győzelemmel zárta a Horváth Zoltán emlékére rendezett felkészülési tornán. Az ellenfél ezúttal a leggyengébbnek titulált osztrák Oberwart volt, akit a korábban a Pécs és az ASE is két vállra fektetett. A szombathelyi csapat az első két negyedet kellőképp megnyomva komoly előnyt szerzett, amelyet a második félidőben is képes volt megtartani, így magabiztosan nyert meg a találkozót - tudósít erről a szombathelyiek hivatalos honlapja, a falcokc.nyugat.hu. A kezdő ötösből mindenki 10 pont fölé jutott, ez a kiegyensúlyozottság pedig jó jel lehet az előttünk álló szezonra nézve.

Falco-SZOVA KC Szombathely – Oberwart Gunners 89–75 (25–16, 26–19, 21–19, 17–21)

Falco: Kálmán 14/3, Levy 16, Will 15/9, Ivosev 15/6, Fey 13. Csere: Harazin 8, Szanati 4, Simon L. 2, Váradi 2, Jarosevits -.

Oberwart: Gant 18/3, Johnson 15, Frühwirth 11

Fotó: vasnepe.hu