A magyar bajnokság menetrendje
Két héttel a rajt előtt hivatalos lett a magyar bajnokság menetrendje. A pontvadászat alapszakasza október 4-én, egy Alba Fehérvár - Sopron KC összecsapással indul, tehát a bajnoki cím védőjét láthatja majd először a közönség - ezt az összecsapást egyébként a SportKlub is közvetíti majd. Az első forduló slágermeccsei lehetnek még a nyugati rangadó, amelyen a Zalakerámia-ZTE KK, illetve a Falco KC Szombathely csapnak majd össze, illetve a EuroChallenge-indulók vetélkedése - a Körmend a Fortress Jászberény otthonába látogat. Nézzük a teljes menetrendet:
1. forduló
2013. október 4., péntek
18:15 Alba Fehérvár - Sopron KC
19:00 KTE-Duna Aszfalt - Kaposvári KK
2013. október 5., szombat
18:00 Atomerőmű SE - Marso NYKK
18:00 Pécsi VSK-PANNONPOWER - Naturtex-SZTE-Szedeák
18:30 Zalakerámia-ZTE KK - Falco KC Szombathely
18:30 FORTRESS Jászberény - BC Körmend
2. forduló
2013. október 9., szerda
18:00 Kaposvári KK - Zalakerámia-ZTE KK
18:00 BC Körmend - Atomerőmű SE
18:00 Sopron KC - Pécsi VSK-PANNONPOWER
18:00 Naturtex-SZTE-Szedeák - Alba Fehérvár
18:30 Falco KC Szombathely - KTE-Duna Aszfalt
19:00 FORTRESS Jászberény - Marso NYKK
3. forduló
2013. október 12., szombat
18:00 Pécsi VSK-PANNONPOWER - BC Körmend
18:30 FORTRESS Jászberény - Falco KC Szombathely
2013. október 13., vasárnap
15:00 Atomerőmű SE - Kaposvári KK
16:00 Alba Fehérvár - Marso NYKK
18:30 Zalakerámia-ZTE KK - Naturtex-SZTE-Szedeák
19:20 KTE-Duna Aszfalt - Sopron KC
4. forduló
2013. október 16., szerda
18:00 Kaposvári KK - FORTRESS Jászberény
2013. október 19., szombat
18:00 Falco KC Szombathely - Atomerőmű SE
18:00 Pécsi VSK-PANNONPOWER - Marso NYKK
18:00 BC Körmend - Alba Fehérvár
18:00 Naturtex-SZTE-Szedeák - KTE-Duna Aszfalt
2013. október 20., vasárnap
18:30 Sopron KC - Zalakerámia-ZTE-KK
5. forduló
2013. október 25., péntek
18:30 Naturtex-SZTE-Szedeák - Marso NYKK
18:30 Zalakerámia-ZTE KK - Atomerőmű SE
19:00 KTE-Duna Aszfalt - FORTRESS Jászberény
2013. október 26., szombat
18:00 Kaposvári KK - Atomerőmű SE
18:00 Sopron KC - BC Körmend
2013. október 27., vasárnap
18:00 Pécsi VSK-PANNONPOWER - Falco KC Szombathely
6. forduló
2013. november 1., péntek
18:30 FORTRESS Jászberény - Zalakerámia-ZTE KK
2013. november 2., szombat
17:30 Atomerõmû SE - KTE-Duna Aszfalt
18:00 Kaposvári KK - Pécsi VSK-PANNONPOWER
18:00 Falco KC Szombathely - Alba Fehérvár
18:00 BC Körmend - Naturtex-SZTE-Szedeák
2013. november 3., vasárnap
18:00 Sopron KC - Marso NYKK
7. forduló
2013. november 9., szombat
18:00 Naturtex-SZTE-Szedeák - Kaposvári KK
18:00 Sopron KC - Falco KC Szombathely
18:00 Atomerõmû SE - Pécsi VSK-PANNONPOWER
18:00 Alba Fehérvár - FORTRESS Jászberény
19:00 Zalakerámia-ZTE KK - Marso NYKK
2013. november 10., vasárnap
19:00 KTE-Duna Aszfalt - BC Körmend
8. forduló
2013. november 15., péntek
18:00 Kaposvári KK - Sopron KC
2013. november 16., szombat
18:00 Falco KC Szombathely - Naturtex-SZTE-Szedeák
18:00 Marso NYKK - KTE-Duna Aszfalt
18:00 BC Körmend - Zalakerámia-ZTE KK
18:00 Atomerõmû SE - Alba Fehérvár
18:30 FORTRESS Jászberény - Pécsi VSK-PANNONPOWER
10. forduló
2013. november 19., kedd
19:00 FORTRESS Jászberény - Naturtex-SZTE-Szedeák
9. forduló
2013. november 22., péntek
18:30 Naturtex-SZTE-Szedeák - Atomerõmû SE
19:00 KTE-Duna Aszfalt - Pécsi VSK-PANNONPOWER
2013. november 23., szombat
18:00 BC Körmend - Kaposvári KK
18:00 Marso NYKK - Falco KC Szombathely
18:00 Sopron KC - FORTRESS Jászberény
18:30 Zalakerámia-ZTE KK - Alba Fehérvár
13. forduló
2013. november 27., szerda
18:00 Atomerõmû SE - BC Körmend
10. forduló
2013. november 29., péntek
18:00 Pécsi VSK-PANNONPOWER - Zalakerámia-ZTE KK
2013. november 30., szombat
18:00 Kaposvári KK - Marso NYKK
18:00 Alba Fehérvár - KTE-Duna Aszfalt
18:30 Atomerõmû SE - Sopron KC
19:00 Falco KC Szombathely - BC Körmend
11. forduló
2013. december 4., szerda
18:30 Falco KC Szombathely - Kaposvári KK
2013. december 6., péntek
18:30 Naturtex-SZTE-Szedeák - Sopron KC
2013. december 7., szombat
18:00 BC Körmend - Marso NYKK
18:00 Pécsi VSK-PANNONPOWER - Alba Fehérvár
18:30 Zalakerámia-ZTE KK - KTE-Duna Aszfalt
18:30 FORTRESS Jászberény - Atomerõmû SE
12. forduló
2013. december 12., csütörtök
18:00 Marso NYKK - Atomerõmû SE
2013. december 14., szombat
18:00 Kaposvári KK - KTE-Duna Aszfalt
18:00 Falco KC Szombathely - Zalakerámia-ZTE KK
18:00 BC Körmend - FORTRESS Jászberény
18:00 Sopron KC - Alba Fehérvár
18:00 Naturtex-SZTE-Szedeák - Pécsi VSK-PANNONPOWER
13. forduló
2013. december 18., szerda
18:00 Naturtex-SZTE-Szedeák - Pécsi VSK-PANNONPOWER
18:00 Pécsi VSK-PANNONPOWER - Sopron KC
18:30 Zalakerámia-ZTE KK - Kaposvári KK
14. forduló
2013. december 21., szombat
18:00 Kaposvári KK - Atomerõmû SE
18:00 Falco KC Szombathely - FORTRESS Jászberény
18:00 BC Körmend - Pécsi VSK-PANNONPOWER
18:00 Sopron KC - KTE-Duna Aszfalt
18:00 Naturtex-SZTE-Szedeák - Zalakerámia-ZTE KK
2013. december 23., hétfő
18:00 Marso NYKK - Alba Fehérvár
13. forduló
2013. december 28., szombat
18:00 Alba Fehérvár - Naturtex-SZTE-Szedeák
15. forduló
2014. január 3., péntek
19:00 KTE-Duna Aszfalt - Naturtex-SZTE-Szedeák
2014. január 4., szombat
18:30 FORTRESS Jászberény - Kaposvári KK
18:30 Zalakerámia-ZTE KK - Sopron KC
19:00 Alba Fehérvár - BC Körmend
2014. január 5., vasárnap
18:00 Marso NYKK - Pécsi VSK-PANNONPOWER
2014. január 8., szerda
18:00 Atomerõmû SE - Falco KC Szombathely
16. forduló
2014. január 11., szombat
18:00 Alba Fehérvár - Kaposvári KK
18:00 Falco KC Szombathely - Pécsi VSK-PANNONPOWER
18:00 Marso NYKK - Naturtex-SZTE-Szedeák
18:00 BC Körmend - Sopron KC
18:00 Atomerõmû SE - Zalakerámia-ZTE KK
18:30 FORTRESS Jászberény - KTE-Duna Aszfalt
17. forduló
2014. január 17., péntek
18:00 Pécsi VSK-PANNONPOWER - Kaposvári KK
19:00 KTE-Duna Aszfalt - Atomerõmû SE
2014. január 18., szombat
18:00 Marso NYKK - Sopron KC
18:00 Naturtex-SZTE-Szedeák - BC Körmend
18:30 Zalakerámia-ZTE KK - FORTRESS Jászberény
19:00 Alba Fehérvár - Falco KC Szombathely
18. forduló
2014. január 25., szombat
18:00 Kaposvári KK - Naturtex-SZTE-Szedeák
18:00 Falco KC Szombathely - Sopron KC
18:00 Marso NYKK - Zalakerámia-ZTE KK
18:00 BC Körmend - KTE-Duna Aszfalt
18:00 Pécsi VSK-PANNONPOWER - Atomerõmû SE
18:30 FORTRESS Jászberény - Alba Fehérvár
19. forduló
2014. január 31., péntek
19:00 KTE-Duna Aszfalt - Marso NYKK
2014. február 1., szombat
18:00 Sopron KC - Kaposvári KK
18:00 Naturtex-SZTE-Szedeák - Falco KC Szombathely
18:00 Alba Fehérvár - Atomerõmû SE
19:00 Zalakerámia-ZTE KK - BC Körmend
2014. február 2., vasárnap
18:00 Pécsi VSK-PANNONPOWER - FORTRESS Jászberény
13. forduló
2014. február 12., szerda
18:00 Marso NYKK - FORTRESS Jászberény
20. forduló
2014. február 15., szombat
18:00 Kaposvári KK - BC Körmend
18:00 Falco KC Szombathely - Marso NYKK
18:00 Atomerõmû SE - Naturtex-SZTE-Szedeák
18:00 Pécsi VSK-PANNONPOWER - KTE-Duna Aszfalt
18:00 Alba Fehérvár - Zalakerámia-ZTE KK
18:30 FORTRESS Jászberény - Sopron KC
21. forduló
2014. február 21., péntek
19:00 KTE-Duna Aszfalt - Alba Fehérvár
2014. február 22., szombat
18:00 Marso NYKK - Kaposvári KK
18:00 BC Körmend - Falco KC Szombathely
18:00 Sopron KC - Atomerõmû SE
18:00 Naturtex-SZTE-Szedeák - FORTRESS Jászberény
18:30 Zalakerámia-ZTE KK - Pécsi VSK-PANNONPOWER
22. forduló
2014. március 1., szombat
18:00 Kaposvári KK - Falco KC Szombathely
18:00 Marso NYKK - BC Körmend
18:00 Sopron KC - Naturtex-SZTE-Szedeák
18:00 KTE-Duna Aszfalt - Zalakerámia-ZTE KK
18:00 Atomerõmû SE - FORTRESS Jászberény
18:00 Alba Fehérvár - Pécsi VSK-PANNONPOWER
Forrás - kosarsport.hu