Austin-ék 4-0-val jutottak a négy közé!

Ma hajnalban Kyle Austin, és mexikói egyesülete a Mineros de Cananea azért szállt szembe hazai pályán az alapszakaszt második helyen záró Guaymas-szal, hogy lezárja a negyeddöntőt és bejusson a CIBACOPA bajnokság elődöntőjébe. Ahogy egy nappal korábban, tegnap este is a harmadik játékrész bizonyult döntőnek, ismételten a Cananea javára. Ezzel a bajnokság legnagyobb meglepetését szolgáltatva, a Cananea kisöpörte a Guaymas-t.

Mineros de Cananea (7.) - Ostioneros de Guaymas (2.) 107-96 (25-21, 25-27, 31-21, 26-27) - a részletes statisztikáért kattints az eredményre!

Legjobb pontszerzők: Monroe 39/18, Austin 28, Giron 18/6; illetve Shorter 33/15, Habel 19, Perez Zarco 19/6

Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc végeredménye 4-0 a Cananea javára.

Kyle Austin a mérkőzést végigjátszva 28 pontot (19-ből 10 mezőnyből, 10-ből 8 büntető), 9 lepattanót (4 védő, 5 támadó), 2 gólpasszt, 1 szerzett, 2 eladott labdát, 1 blokkot és 5 kiharcolt falttot tett a közösbe.

A bajnokság további menete ezen a linken elérhető.