Egy vereség és egy félbeszakadt meccs a Körmend mérlege

Szlovákiában, Privigye városában két edzőmérkőzést játszott az Egis Körmend együttese az elmúlt két napon - az első találkozó fordulatos volt, hat ponttal vesztettek a vasiak, a másik összecsapás viszont a negyedik negyed elején véget ért.

Huszonnégy órán belül kétszer is összecsapott a Prievidza csapatával az Egis Körmend - mindkétszer idegenben. Első alkalommal a hazaiak kerekedtek felül 86-80-ra, hiába kezdtek jól (8-16) a vasiak, és hiába vezettek a harmadik negyed végén (66-67) és a találkozó hajrájában (79-80) is - az utolsó támadásokat a Prievidza oldotta meg jobban.

A második találkozón az első (18-21), a második (39-49) és a harmadik (60-63) negyed után is jobban állt a magyar együttes, ám 65-60-as vezetésüknél véget ért a mérkőzés - hogy miért, azt egyelőre nem tudni.

Forrás: Egis Körmend Hivatalos