Golomán sokoldalúan játszott, de a Westchester kikapott

A magyar válogatott magasembere mindenben hozzátett csapata teljesítményéhez, de a "kis Knicks" esélytelen volt a Rio Grande ellen.

A New York Knicks G-Ligás fiókcsapata, a Westchester Knicks ma hajnalban a zsinórban öt győzelmet arató, Houston Rocketshez tartozó Rio Grande Valley Vipers ellenfele volt.

A találkozó nagyon egyoldalúan alakult, miután a hazaiak 29-18-ra megnyerték az első negyedet, és minden további felvonásban növelték az előnyüket. A vége 123-98 lett a Rio Grande javára, a Westchester azonban 16-10-es mérlegével továbbra is második keleten, hiába bukta el előző két mérkőzését.

A magyar válogatott magasembere, Golomán György kezdőként 19 percet tölthetett ezúttal a parketten, amit ki is használt: 4 pontja mellett (2/3 dupla, 0/1 tripla), volt 6 pattanója, 3 gólpassza és 2 blokkja is 4 beütött személyi hiba mellett.