A Team World legyőzte a Team Africát, Oladipo az MVP

A Team World leadta ugyan első negyedben megszerzett előnyét, de az utolsó felvonásban újra ellépett a Team Africától, 108-97-re győzött, az MVP pedig Victor Oladipo lett.

Team World - Team Africa 108-97

14 pontos előnyt épített ki magának a Team World 10 perc alatt (33-19), amit a harmadik negyed végéig teljes mértékben le is adott. A végén Kyle Lowry (13 pont, 5/12 mezőny, 2/8 tripla, 7 pattanó, 5 gólpassz, 4 szerzett labda) vezetésével lépett meg megint a Team World, és végül 108-97-re nyertek is.

Az MVP az afrikai csapatból Victor Oladipo (28 pont, 11/25 mezőny, 4/14 tripla, 9 pattanó, 5 gólpassz, 4 eladott labda) lett. Ő és csapattársa, Emmanuel Mudiay (22 pont, 10/19 mezőny, 2/8 tripla, 8 pattanó, 9 gólpassz, 4 eladott, 3 szerzett labda) voltak a legeredményesebbek a teljes mezőnyben, de azt is hozzá kell tenni, hogy a győztesnél senki nem vállalt 15-nél több mezőnydobást, és heten szereztek 10 és 15 pont között, míg a Team Africánál Oladipón és Mudiay-on kívül összesen ketten érték el a kétszámjegyű ponttermést. A teljes statisztikát egyébként az eredményre kattintva éritek el!