Golomán 12 ponttal járult hozzá a UCLA újabb győzelméhez

A UCLA a második félidőben lelépte a UC Irvine-t, Golomán György 19 perc alatt is közel járt a dupla-duplához.

UCLA (5-1) - UC Irvine (3-5) 87-63 (38-29, 49-34)

A UCLA az első negyed felénél lépett meg, amikor 15-15 után csináltak egy 17-3-as rohanást (32-18). Innen a UC Irvine még felállt - a félidőre 9 pontra dolgozták le magukat a vendégek (38-29), a második félidő elején pedig volt 2 pont is a lemaradásuk (42-40). 45-43 után azonban jött egy 10-0-s szakasz a Bruinstól, majd 60-48 után egy 9-2-es, így a második félidő közepére el is dőlt a találkozó (69-50) - végül 24 ponttal győzött a UCLA (87-63).

Golomán György ezúttal is kezdett, és 19 perc alatt nagyon hasznosan kosarazott - volt 12 pontja (3/6 dupla, 1/3 tripla, 3/5 büntető), 7 pattanója (4 támadó), illetve 1-1 gólpassza, blokkja és szerzett labdája.