Golomán hasznos játékkal segítette győzelemhez a UCLA-t

Golomán György és csapata, a UCLA az Oregon State-et is legyőzte - a magyar magasember 11 perc alatt is nagyon hasznos volt ezúttal. Mócsán Bálinték újabb vereséget gyűjtöttek be.

UCLA Bruins (10-3, 23-3) - Oregon State Beavers (0-13, 4-22)  78-60 (32-27, 46-33)

Az első félidő lényegében végig hullámzó volt, 8-, 9-, 10-0-s szakaszokról szólt az egész első 20 perc, így hol az egyik, hol a másik gárda vezetett, a félidőben 5 ponttal álltak jobban a hazaiak. A második játékrészben a Lonzo Ball (22 pont, 9 gólpassz, 6 pattanó) vezette UCLA 40-34-et követően, a 23. perctől kezdődően csinált egy 14-3-as futást, így a 28. percre lényegében eldöntötték a meccset (54-37) - ezt követően jött Golomán legjobb periódusa, mikor több kosarat is szerzett egymás után. Innentől nem volt már visszaút az Oregon State számára, 20 pont fölé nőtt a távolság, és csak a végén tudtak valamennyit kozmezikázni a vendégek - így is 78-60-as Bruins-győzelemmel ért véget a találkozó.

Golomán György 11 percnyi játéklehetőséget kapott, ami alatt 7 pont (2/2 dupla, 1/2 tripla), 3 pattanó és 3 szerzett labda került a neve mellé 4 személyi hibával karöltve.

Sacramento State Hornets (6-6, 9-14) - Idaho State Bengals (3-9, 5-19)  75-63 (43-31, 32-32)

Az Idaho State két győzelem után most sorozatban a második vereségét szenvedte el, miután a Sacramento State elleni első félidőben összeszedett hátrányából nem tudott faragni összességében a második felvonásban, így 75-63-ra kikaptak. Mócsán Bálint 17 perc alatt 4 pontig (0/1 dupla, 1/2 tripla, 1/2 büntető) és 1 támadópattanóig jutott, emellett volt még 3 eladott labdája és 4 személyi hibája.