Golomán nagyon hasznos volt, a UCLA nyert

Golomán György kifejezetten ponterős volt, jól pattanózott, a UCLA pedig legyőzte a South Dakotát.

UCLA (8-3) - South Dakota (11-4) 85-82 (33-36, 52-46)

Jól kezdett a UCLA, de a vendégek gyorsan átvették a vezetést, majd a 7. és a 15. perc között összesen 2-2 pont született. Felváltva estek a kosarak, így Jaylen Hands dudaszós triplájával is három ponttal a South Dakota állt jobban a félidőben (33-36). A fordulás után fordított a Bruins, két és fél perc játék után már hét ponttal ők álltak jobban, és ebből bizony Golomán is kivette a részét két kosárral, két pattanóval és egy gólpasszal (46-39). A vendégek egyenlítettek, de a UCLA akarata érvényesült ebben a periódusban, és a félidő felénél Golomán passzából Aaron Holiday dobott triplát, amivel már 14 pontra nőtt a differencia (63-49). Volt ez a különbség öt perccel a vége előtt 24 pont is (78-54), de aztán majdnem elszórakozta fórját a hazai alakulat - Aaron Holiday jó büntetői kellettek, hogy a végén a kis különbség ellenére se kelljen izgulnia Steve Alford csapatának.

Golomán György ezúttal is kezdő volt, 25 perc alatt 12 pontot szerzett (4/6 dupla, 4/5 büntető), volt 7 pattanója (4 védő, 3 támadó), 2 gólpassza, illetve 3 beütött faultja - hasznosan és sokoldalúan is játszott.