Golománék simán nyertek ezúttal

A 11. kiemelt UCLA nagyobb izgalmak nélkül győzött a Washington State otthonában.

Washington State Cougars (4-6, 11-11) - UCLA Bruins (7-3, 20-3)  79-95 (34-44, 45-51)

12 percig nagyjából egál volt a találkozó, aztán 23-24 után csinál egy 9-0-s szakaszt a Bruins, ezzel léptek meg 10 ponttal, és ennyi volt a távolság a két fél között a nagyszünetben is (34-44). A fordulás után 2-3 pontokra visszajöttek a hazaiak, a felvonás első fele szoros küzdelmet hozott, de az utolsó 10 percben végig 10 pont körüli vagy fölötti előnye volt a vendégeknek, akik TJ Leaf (32 pont, 14 pattanó) és Lonzo Ball (14 pont, 7 pattanó, 7 gólpassz) vezetésével végül magabiztosan győztek (79-95). Golomán György 14 percnyi játéklehetőséget kapott, ami alatt 4 pontot szórt (2/5 dupla), volt 1-1 pattanója és gólpassza, valamint 3 személyi hibája.