Golománék újra nyertek

14 pontos hátrányból fordított a UCLA, amely egészen káprázatos második félidőt produkált - Golomán György megint nagyon hasznos volt.

UCLA (11-3, 2-0) - Washington (11-4, 1-1) 74-53

Az első négy perc kiegyenlített játéka után egy 13-3-s futással lépett meg a vendég Washington (9-21), és a félidő nagy részében innentől kezdve 10-12 ponttal vezetett is a Huskies - a nagyszünetbeli 8 pontos hátrányának örülhetett a Bruins (28-36). A fordulás utáni első percek még mindig a Washingtoné voltak, 14 ponttal léptek meg a UCLA-től a 23. percre (29-43), itt azonban óriásit fordult a kocka - a Bruins a hátralévő 17 percben összesen 10 pontot kapott, támadásban pedig teljesen más ritmusban játszott, így 23 percnyi szenvedést követően egészen parádés kosárlabdát bemutatva, összességében a végeredményt tekintve nagyobb izgalmak nélkül győzött Steve Alford gárdája (74-53).

Golomán György kezdőként ezúttal 24 percnyi játéklehetőséget kapott, ami alatt 7 pont (2/3 dupla, 3/5 büntető), 6 pattanó, 3 blokk, 1 szerzett és 2 eladott labda, valamint 3 fault került a neve mellé.