Megtört Mócsánék jó sorozata

Az Idaho State a BYU-tól kapott ki - Krivacsevicsék két nagyon szoros meccset nyertek.

BYU (10-2) - Idaho State (4-6) 85-71 (41-30, 44-41)

Az első félidő első felében nagyon jól tartotta magát a Bengals, a 11. percben még ők vezettek 19-18-ra, ezt követően azonban jött egy 17-4-es hat perc a hazaiaktól, akik ebben a szakaszban el is döntötték a meccset (35-23). Egyetlen egyszer jött már csak be 10 pont alá az Idaho State, de az első félidő végén meglévő 11 pontos differencia a fordulás után gyorsan 20 pont közelébe nőtt. Magabiztosan tartotta előnyét a vendéglátó, amely 85-71-re győzött végül.

Mócsán Bálintnak ezúttal nem ment annyira a dobás és a játék, kezdőként 32 perc alatt 4 pontot (2/2 dupla, 0/6 tripla), 4 pattanót, 1-1 blokkot és szerzett labdát, 3 eladott labdát, illetve 3 beütött faultot jegyzett.

A Duquesne egyetem is játszott az elmúlt napokban - amerikai idő szerint 19-én a Lamart egyetlen ponttal, 65-64-re, magyar idő szerint ma hajnalban pedig a San Franciscót kettő ponttal, 67-65-re győzték le, de Krivacsevics Márkó egyik alkalommal sem kapott szerepet.