Mócsán 18 ponttal az Idaho State vezére volt

Eddigi legszorosabb meccsét játszotta az Idaho State, de hiába vezetett 11 ponttal is, és hiába volt legjobbjuk a kiválóan dobó, 18 pontig jutó Mócsán Bálint, a Bengals végül megint kikapott.

Seattle University (3-4) - Idaho State (0-5) 73-67 (28-37, 45-30)

Jól, 8-2-vel kezdett az Idaho State, és vezetett is nagyon sokáig - a 14. perc elején például 11 ponttal (15-26). A félidőben 9 pont volt a távolság a két fél között (28-37), majd a 26. perc közepén, Mócsán 2+1-es akciója után ez megint 10-re nőtt (38-48). A hazaiak ekkor futottak egy 13-1-es szakaszt, ezzel átvették a vezetést a félidő felénél (51-49), és bár jól tartotta magát sokáig az Idaho State, utoljára a 16. perc végén vezettek Mócsán újabb hármasával (63-64). Ezt követően már csak a találkozó legvégén talált be a vendég gárda, Mócsán harmadik tripláját is beszórta, de közben a Seattle University elhúzott, és végül 73-67-re nyert.

Mócsán Bálint kezdett, 29 percet töltött a parketten, és a Bengals legeredményesebb játékosa volt 18 ponttal (3/5 dupla, 3/5 tripla, 3/3 büntető). Volt még 2 pattanója, illetve 1-1 gólpassza és szerzett labdája, így 3 eladott labdája ellenére is az Idaho State legjobbja volt ezen az összecsapáson.