Mócsán győzelemre vezette az Idaho State-et

Megszerezte első idei győzelmét az Idaho State Bengals - Mócsán Bálint sokoldalúan játszott, a triplázás megint jól ment neki.

Idaho State (1-5) - Bethesda (3-8) 92-71 (41-28, 51-43)

6-0-lal kezdett a Bengals Jared Stutzman és Mócsán tripláival, és bár vissza tudott kapaszkodni többször is a Bethesda egy pontra, a félidő felétől kezdve fokozatosan húzott el ellenfelétől a hazai alakulat (41-29). A fordulás után sem tudott 10 pont alá kerülni már a vendég gárda, így végül egészen sima, 92-71-es győzelmet aratott az Idaho State, amely első sikerét szerezte ebben az idényben.

Mócsán Bálint kezdőként 14 pontot (1/3 dupla, 4/7 tripla), 5 pattanót, 4 gólpasszt és 1 szerzett labdát jegyzett 27 perc alatt - volt ugyan négy eladott labdája is, de a legtöbb asszisztot ő osztotta ki csapatában, a legtöbb triplát holtversenyben ő dobta, a harmadik legtöbb pattanót szedte és a harmadik legtöbb pontot dobta, sokoldalú volt.