Mócsánék és Krivacsevicsék nyertek, Golománék kikaptak

A UCLA szinte végig vezetett a Michigan ellen, mégis kikapott hosszabbításban - az Idaho State és a Duquesne is sima győzelmet aratott.

Idaho State (3-5) - Northwest Nazarene (6-3) 73-57 (39-32, 34-25)

Az első félidő végén, illetve a második elején lépett meg ellenfelétől a Bengals, ekkor alakítottak ki akkora különbséget, amivel aztán a végéig kihúzták. Mócsán Bálint ezúttal is kezdett, 31 perc alatt 10 pontig (2/5 dupla, 2/7 tripla), 4 pattanóig, 1-1 gólpasszig és blokkig, 3 eladott labdáig és 2 faultig jutott.

Michigan (8-3) - UCLA (7-2) 78-69 hosszabbítás után (27-30, 38-35, 13-4)

A meccsen szinte végig a UCLA vezetett, a 25. percben 15 ponttal is, de a végére egyenlített a Michigan, amely a hosszabbítást már uralta. Golomán György kezdőként 30 percet töltött a parketten, 7 pontot (3/4 dupla, 0/1 tripla, 1/3 büntető), 4 pattanót, 3 gólpasszt és 4 faultot jegyzett.

Duquesne - Delaware State 97-48

A Dukes egy nagyon sima mérkőzést játszott a Delaware State ellen. A Duquesne-nél ezúttal pályára került Krivacsevics Márkó is, aki 6 perc alatt 1 kihagyott tripláig, 2 pattanóig, illetve 1-1 szerzett labdáig és beütött faultig jutott.