Rosco Allen: remek produkció újabb nagy diadallal

Honfitársunk karriercsúcsot jelentő 10 pattanót kapott le és fontos triplát szórt be a Washington elleni túlórában, tovább menetel a Stanford.

A Dawkins-legénység hosszabbításban küzdötte le az országos szinten 21/19. rangsorolt Washington egyetemet hazai környezetben (68-60), s bár elrontotta mind a hat büntetőkísérletét, azért a vezérek között volt a felnőtt magyar válogatottban már tavaly bemutatkozó Rosco Allen is, aki csereként beállva 35 percet kapott és 8 ponttal, valamint NCAA-s karrierje legjobbjával, 10 lepattanóval zárt, ezen felül volt 1 gólpassza és 2 szerzett labdája is, a negatív oldalon pedig 3 eladott labda szerepelt nála. Mezőnyből 3/5-tel zárt, ezen belül 2/3-as triplázást produkált. A 24-et szóró Chasson Randle fémjelezte Cardinal tehát második meccsét is behúzta a Pac12 Konferencián belüli alapszakaszban, csütörtök éjjel jöhet a Golomán Györgyöt is soraiban tudó UCLA elleni ütközet idegenben!