Újabb Golomán tripla és UCLA siker

Az NCAA mai játéknapján újabb győzelmet aratott a UCLA Bruins, soraiban Golomán Györggyel.

USC Trojans – UCLA Bruins 66-83

A Trojans legjobb dobói: Jovanovic 20, Clark 11, Marquetti 10/9, Reinhardt 10/6.
A Bruins legjobb dobói: Powell 22, Alford 21/15, Parker 14.

A hosszú negatív széria lezárása után pozitív sorozatba kezdett a Golomán György által is erősített UCLA Bruins (11-7), mely ma hajnalban negyedik egymás utáni győzelmét szerezte meg, és már pozitív mérleggel (3-2) rendelkezik a Pac-12 Konferenciában.

Golomán 13 perc játéklehetőséget kapott, mely alatt egyetlen mezőnykísérletét, egy triplát váltott pontokra az első félidő végéhez közeledve, szedett 1 védőlepattanót, kiosztott 2 gólpasszt, és vétett 1 eladott labdát.

A magyar tehetség hárompontosa erre a linkre kattintva megtekinthető.

A UCLA Bruins legközelebb január 23-án, pénteken, magyar idő szerint hajnali 3 órakor lép parkettre, az Oregon State Beavers (11-4, Pac-12: 2-1) otthonában.