BSE - ZTE: Egy félidő küzdelem

Csapkodó játékkal kezdődött a meccs, kezdetben váltott vezetéssel haladtak a felek. 5-5 után egy 8-0-s rohamot mutatott be a negyed közepén a ZTE, s lényegében ezt az előnyt tartotta meg a negyed végéig. A második szakasz elején Adamecz ügyes megmozdulásaival 3 pontra feljött a BSE, ám ekkor Szélesy eredményessége révén megint megugrott a Zalaegerszeg. A félidő hajrájában Tiba próbálta versenyben tartani a BSE-t, amely ismét feljött 4 pontra. Az első 20 perc végén Horváth Zsófia "rázta meg" magát, kosarainak köszönhetően 7 pontos előnyt szerzett szünetig a ZTE.

Térfélcsere után bő 5 perc alatt döntésre vitte a dolgot a negyed első felét 13-3-ra nyerve közel 20 pontra nőtt a különbség. Ekkor a meccs eldőlt, a negyedik negyed már nagyon egyoldalú volt. A BSE egy félidőn át tudta tartani a lépést a tapasztaltabb egerszegiekkel.

BSE-FCSM - ZTE NKK 57-84 (12-19, 20-20, 14-20, 11-25)

Legjobb dobók:  Horváth Zs. 15, Szélesy 14/3, Vida 13/3, Varga 12, Czank 10 ill. Adamecz 10/3, Tiba 10/6

Fotó: zeol.hu