Krivacsevics: 17 perc,14 pont, Császár:dupla-dupla

Négy győzelem és egy vereség a légióskodó volt, vagy jelenlegi válogatott kosaras hölgyek múlt hét végi mérlege. Krivacsevics Tijana és Császár Andrea átlagon felülit nyújtott.

A Rivas Ecopolis az első félidőben eldöntötte a Hondarribia Irun otthonában lejátszott mérkőzést, Krivacsevics Tijana együttese a szünetben 50-30-ra vezetett. Örömhír, hogy a fiatal, magyar válogatott center jó játékkal vette ki részét a csapata magabiztos sikeréből. A középjátékos 17 perc alatt 14 pontot dobott (6/9 dupla, 2/2 büntető), s emellett 5 lepattanóval, és 2 gólpasszal segítette együttesét.

Fordulatos meccsen Burgosban nyert Vajda Anna együttese, a Perfumerias Avenida. A tompán kezdő salamancai együttes 21-9-es hátrányba került az első negyedben, ám a másodikban fordítoitt, s a szünetben 33-29-re vezetett, s a második félidőben fokozatosan leszakítva riválisát végül 69-58-ra nyert. Nusi 6 percet játszott, 2 mezőnykísérlete közül 1 volt sikeres, s leszedett egy lepattanót.

Honti Kata a spanyol bajnokságot veretlenül vezető együttese, a Ros Casares szünetben 47-16-ra vezetett, s végül 88-42-re nyert Ibizán. Kata 15 percet játszott, 2 mezőnykísérlete közül 1 volt jó, s emellett 2-2 lepattanó és szerzett labda, valamint 1 gólpassz látható a statisztikai lapján.
Császár Andrea csapata, a Mariana a 17-4-re elbukott második negyed miatt 75-58-ra kikapott a Girona otthonában. A magyar középjátékos végigjátszotta az összecsapást, és ha nem is igazán jó mezőnybeli dobószázalékkal (5/14 dupla, 2/2 büntető), de 12 lepattanót (5 támadó) megkaparintva 12-12-es dupla-duplával zárt.

Krakkóban az első negyed ugyan szoros (23-21) volt a Wisla-Poznan meccsen,  ettől kezdve azonban ahogy mondani szokták, csak egy csapat volt a pályán. Ujhelyi Petra a végül 95-60-ra diadalmaskodó krakkói együttesben 13 percet játszott, s 50%-os dobóteljesítménnyel (2/4 dupla, 1/2 büntető) 5 pontig jutott, s volt még 2 lepattanója, valamint 3 gólpassza.