Öt perc alatt döntött a Kassa Győrben

Az első negyed második felében "robbantott" s állva hagyta a Győrt a kassai együttes s biztosan nyerte a magyar és a szlovák bajnokcsapat győri összecsapását.

Női magyar-szlovák bajnokság

Hat Agro UNI Győr - Good Angels Kosice 57-84 (9-28, 15-23, 17-18, 16-15)

Az első 5 percben még Raksányi és Hurst triplái révén partiban volt az Euroliga nyolcas döntőjére készülő Kasával a magyar bajnok Győr, ám az első negyed második fele rémálom-jellegű volt Fűzy Ákos tanítványai számára. 8-6-os vezetése után ezt az 5 percet 20-3-ra nyerve gyakorlatilag el is döntötte a meccset maga javára a szlovák bajnok. A folytatásban többek között Krivacsevics Tijana ponterős játékának köszönhetően gond nélkül tartotta sőt növelte előnyét a kassai csapat s a vártnál jóval biztosabb győzelmet aratott. Tette ezt úgy, hogy másik magyar válogatottja, Quigley Alexandria pont nélkül zárta a mérkőzést.

Győr: HURST 13/6, Raksányi 9/6, Rasheed 13/3, Őri, Lima 5. Cs: Smith 11, SIMON 13, Laklóth 3/3, Semsei, Nagy D.

A Kassa legjobb dobói: Krivacsevics, Pierson 16-16, Kupciková 13/3, Sverrisdottir 10/6