Magyar válogatott: Az észtek a végén csak néztek

Második mérkőzésén megszerezte első győzelmét női kosárlabda válogatottunk a Kassán zajló nemzetközi tornán

Magyarország-Észtország 73-60 (16-15, 20-19, 15-18, 22-8)

Magyarország: HONTI 11, Czank 1, Varga Zs. 6, Vajda 3, HORTI 17. Cs: Őri 5/3, RUJÁK 6, LAKLÓTH 7/3, Bálint 2, RASHEED 11/3, Mansaré.

Az első három negyed nagy iramú, kemény, küzdelmes kiegyenlített játékot hozott, sok-sok büntetővel. A jó szerkezetű, néhány gyors, jó mozgású kosarast felvonultató észt válogatott a harmadik negyed után 1 ponttal vezetett.

A záró szakasz elején Őri és Rasheed is beemelt 1-1 triplát. Ez megtörte a balti hölgyek ellenállását, a hajrában már több könnyű, indításos kosarat szerezve biztos győzelmet aratott válogatottunk az Eb-selejtezőre készülő észt csapat ellen.

Fotó: mkosz.hu