Élőben a szolnoki U18-as 3X3 Eb-selejtező második napja

Ma befejeződik Szolnokon az egyik U18-as 3X3 Eb-selejtező - a negyeddöntőben a lányok (13:00) és a fiúk (15:20) is érdekeltek. Lássuk a teljes mai programot!

Tegnap este írtunk róla, hogy a magyar lány és fiú válogatott is továbbjutott a legjobb 8 közé a szolnoki U18-as 3X3 Európa-bajnoki selejtezőn.

A kétnapos torna második, befejező napján a lányok 13:00-tól az egész program első mérkőzését játsszák - a negyeddöntőben az az Olaszország lesz az ellenfelük, amely az egyetlen 4 fős csoportból másodikként jutott tovább a csehek mögött, a görögöket és a walesieket megelőzve. Amennyiben továbbjutnak a mieink, úgy az elődöntőt 18:40-től, a döntőt pedig 20:20-tól játsszák - a magyarok ágán Franciaország-Belgium, az "alsó" régióban pedig Lengyelország-Izrael és Csehország-Szlovénia negyeddöntőket rendeznek.

A fiúk egy óriási fordítással jutottak be a negyeddöntőbe a C csoport második pozícióját megszerezve. A srácok 15:20-kor lépnek pályára a legjobb 8 között a B csoportot az izraeliek és a törökök előtt megnyerő Szlovénia ellen. Mivel itt fontos az 5. helyezett is, így mindenképpen játszanak tovább a mieink - ha kikapunk Szlovéniától, akkor 17:20-tól az észt-cseh meccs vesztesével, ha nyertünk, akkor 19:40-től ugyanennek a mérkőzésnek a győztesével. Az 5. helyért vívott találkozóra 18:20-tól kerül sor, míg a fináléra 20:50-től.