Élőben az U18-as 3X3 világbajnokság utolsó napja

Ma reggel 7:20-tól a fiúk Új-Zéland, 9:35-től a lányok Spanyolország ellen vívják negyeddöntős párharcukat a kínai U18-as 3X3 világbajnokságon.

Ahogy arról tegnap olvashattatok már, mindkét válogatottunk továbbjutott a csoportkörből a kínai U18-as 3X3 világbajnokságon.

A fiúk csütörtökön Szlovéniát és Törökországot, tegnap pedig a házigazda Kínát és Dél-Koreát győzték le, így 4-0-s mérleggel csoportelsők lettek a C-jelű ötösben. Ennek megfelelően a B-csoport második helyezettjét, a 2011-es, illetve két éve, Debrecenben is világbajnok Új-Zélandot kapták ellenfélül a legjobb 8 között, akikkel 07:20-kor fognak összecsapni.

A lányok csütörtökön az USA-tól és Ausztráliától vereséget szenvedtek, így a tegnapi napot nehéz helyzetből kezdték. Ennek ellenére előbb Svájcot, aztán Japánt győzték le, és végül nem kis számolgatásokat követően, de továbbjutottak az A-csoport második helyén, az amerikaiak mögött. A lányok mai (első) ellenfele a D-csoportot megnyerő Spanyolország lesz a negyeddöntőben 09:35-től.