Budapest D-csoport: Hibátlan a Pénzügyőr, a Mind1-nek mégsem mindegy?

Nem hibázott, s továbbra is veretlen a Pénzügyőr, a Budai Mind1 viszont elvette a Treff 07 SE veretlenségét, s próbál csatlakozni az élmezőnyhöz a Cziffra MIhály Budapest-bajnokság férfi D-csoportjában. A Treff veretlensége elvesztése után a csoport két "hősies" csapata elleni sikerrel vigasztalódott

Honvéd Zrínyi SE B - Budai Mind1 56-81

A vendéglátó katonacsapat Köves Tamás (18/6) és Lendvai Máté (16) vezérletével az első félidőben még tartotta a lépést a "budai brigáddal", szünet után azonban már az elsősorban Juhász István (17/3), Kováts Máté (16), Német Tamás (14) és Turán Krisztián (12) eredményességére építő Mind1 akarata érvényesült, s végül sima vendégsiker született.

Budai Mind1 - Treff 07 SE 83-51

Buksza Péter (22/6), Kováts M. (19/3), Kovács Miklós (14/12) és Ambrus Zsolt (13/6) ponterős játékára alapozva szünetig közel 30 pontos előnyt szerzett, s lényegében egy félidő alatt eldöntötte a rangadót a Mind1, így elvette a Veres István (21/9)-Rozgonyi Bence (12) kettős vezette Treff veretlenségét.

Superheroes - Treff 07 SE 41-58

A páros negyedekben nyújtott szervezettebb, pontosabb játéka, valamint Matika Patrik és Veres I (13/6-13/6), illetve Sipos Gábor (13) eredményessége révén győzött a Treff a Madarász Gábor-Pálóczi Péter-Tonk Dávid (8-8) trió vezette "szuperhősök" otthonában.

Treff 07 SE - Kölcsey Hősei 72-47

Egy héttel a "szuperhősök" legyőzése után a szünetig megszerzett 20 pont fölötti előnynek, valamint Bán István (17), Bartha Henrik és Rozgonyi B. (12-12), valamint Sipos G. (10) ponterős játékának köszönhetően a Barna Marcell (21/6)-Kassai Dániel (14/6) kettős vezette Kölcsey Hősei csapatát is biztosan verte a Treff.

Pénzügyőr SE - Treff 07 SE U23 77-39

Bár ezúttal jócskán elmaradt a 100 ponttól, mégis Kollár Zsombor (27), Fülöp Gergő (18/3), Tálos András (13/9) és Tárnok Róbert (11/3) vezérletével a Pénzügyőr minden negyedet megnyerve biztosan győzött a Miklós Tihamér (12/9) és Isépy Botond (9/3) vezette Treff fiatalok ellen.

Superheroes - Budai Mind1 48-82

Minden negyedet megnyerve, szünet után már nagy fölényben játszva győzött a Buksza P. (20), Kováts M. (16)-Német T. (12) trió vezette Mind1 az elsősorban Kardos Márk (16) és Madarász G. (10) találataira támaszkodó Superheroes otthonában.