Golomán jól játszott, de a Westchester dupla hosszabbításban kikapott

A magyar válogatott játékos ezúttal 24 percet tölthetett a parketten, 10 pont fölött szórt - csapata a keleti harmadik helyen zárta az alapszakaszt.

A New York Knicks G-Ligás fiókcsapata, a Westchester Knicks ma hajnalban az Atlanta Hawkshoz tartozó Erie Bayhawks vendége volt.

A hazaiak 19 ponttal nyerték az első negyedet, a vendégek azonban a rendes játékidő végére ledolgozták hátrányukat (főleg a 15 ponttal megnyert harmadik negyedben voltak jók). Az első hosszabbítás után nem jutottak dűlőre a felek, a második ráadás végén pedig 123-122-re győzött az Erie, amely ennek ellenére is lemaradt a rájátszásról (24-26). A 29-21-gyel záró Westchester végül a harmadik lett keleten, így ott lesz a G-Liga PO-jában.

A magyar válogatott magasembere, Golomán György 24 percet tölött ezúttal a pályán, ami alatt 11 pont (1/3 dupla, 2/4 tripla, 3/4 büntető), 5 pattanó, 2 blokk, 1 szerzett labda és 2 személyi hiba került a neve mellé.