Golománék továbbjutottak a konferencia elődöntőjébe

A magyar válogatott játékos nem lépett pályára, klubja a Chicago Bulls fiókcsapatát győzte le a rájátszás első körében.

Ma hajnalban a Chicago Bullshoz tartozó Windy City Bulls volt a New York Knicks fiókcsapata, a Westchester Knicks vendége a G-Liga rájátszásának első körében - mint ismert, csak a döntő megy két nyert mérkőzésig, odáig minden párharc egyetlen összecsapáson dől el a rájátszásban.

A Westchester a 26-12-es első negyeddel megalapozta sikerét, hiszen ezt követően már nem engedte ki kezéből a vezetést. A harmadik negyedben ugyan kapaszkodott az ex-körmendi Walter Lemon Jr. (29 pont, 7-7 pattanó és gólpassz) vezette Windy City, ám a hazaiak újfent megnyomták a negyedik negyedet, így végül simán nyertek 95-82-re.

A magyar válogatott magasembere, Golomán György nem lépett pályára.

A Westchester a konferencia elődöntőjében a második kiemelt Lakeland Magichez látogat.