A román bajnok három ponttal verte a Szedeákot

A CSM CSU Oradea 71-68-as győzelmet aratott a szegediek ellen egy végig szoros találkozón.

Felkészülési mérkőzés
CSM CSU Oradea - Naturtex-SZTE-Szedeák 71-68 (17-19, 19-15, 19-21, 16-13)

A Nagyvárad legjobb dobói: Barnette 20, Kariniauskas 14, Richard 13.

Szedeák: Boltics 2, Wirth 10/6, Green 18/6, Davis 12/3, Sulovics 8.
Csere: Mike 2, Kerpel-Fronius 4, Vágvölgyi 7/3, Bonifert -, Révész 3, Mayer -, Varga 2.

A meccs teljes statisztikáját a Naturtex-SZTE-Szedeák hivatalos facebook-oldalán megtaláljátok!

A többek között Lázár Lászlóval felálló román bajnok ellen játszott felkészülési mérkőzést ma este a Naturtex-SZTE-Szedeák együttese. A szegediek végig nagyon jól tartották magukat - a második félidő közepén 5 ponttal vezettek is, és bár a félidőre fordított a Nagyvárad, három negyed után egál volt az állás (55-55). A záró negyed első fele jobban sikerült a házigazdának az Antonio Alexe Arenában, és végül 71-68-ra nyertek a románok.