Elkészült a bajnoki középszakasz menetrendje!
Nem kis várakozás után ma hivatalos lett az NB I, A-csoport Középszakaszának programja, mind az alsó-, mind pedig a felsőházban. Holnap már több rangadót is vívnak az élvonalban, jöjjenek a menetrendek!
FÉRFI A CSOPORT KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ – 2013/2014
2014. március 5. szerda 18.00 Szolnoki Olaj KK—Sopron KC
2014. március 7. péntek 18.00 KTE-Duna Aszfalt—Alba Fehérvár
2014. március 8. szombat 18.00 Kaposvári KK—Atomerőmű SE
2014. március 19. szerda 18.30 Alba Fehérvár—Sopron KC
2014. március 21. péntek 18.00 KTE-Duna Aszfalt—Atomerőmű SE
2014. március 25. kedd 18.00 KTE-Duna Aszfalt—Szolnoki Olaj KK
2014. március 25. kedd 18.00 Sopron KC—Kaposvári KK
2014. március 26. szerda 18.00 Atomerőmű SE—Alba Fehérvár
2014. március 28. péntek 18.00 Sopron KC—KTE-Duna Aszfalt
2014. március 29. szombat 18.00 Kaposvári KK—Alba Fehérvár
2014. április 2. szerda 18.00 Atomerőmű SE—Kaposvári KK
2014. április 2. szerda 18.00 Sopron KC—Szolnoki Olaj KK
2014. április 2. szerda 18.30 Alba Fehérvár—KTE-Duna Aszfalt
2014. április 5. szombat 18.30 Sopron KC—Atomerőmű SE
2014. április 5. szombat 17.00 KTE-Duna Aszfalt—Kaposvári KK
2014. április 5. szombat 17.00 Szolnoki Olaj KK—Alba Fehérvár
2014. április 9. szerda 18.00 Atomerőmű SE—KTE-Duna Aszfalt
2014. április 9. szerda 18.00 Sopron KC—Alba Fehérvár
2014. április 9. szerda 18.00 Kaposvári KK—Szolnoki Olaj KK
2014. április 12. szombat 17.00 Szolnoki Olaj KK—KTE-Duna Aszfalt
2014. április 12. szombat 18.00 Kaposvári KK—Sopron KC
2014. április 13. vasárnap 18.30 Alba Fehérvár—Atomerőmű SE
2014. április 16. szerda 18.00 Szolnoki Olaj KK—Kaposvári KK
2014. április 19. szombat 18.30 Atomerőmű SE—Sopron KC
2014. április 19. szombat 18.00 Kaposvári KK—KTE-Duna Aszfalt
2014. április 19. szombat 18.30 Alba Fehérvár—Szolnoki Olaj KK
2014. április 23. szerda 18.00 Szolnoki Olaj KK—Atomerőmű SE
2014. április 26. szombat 18.00 Atomerőmű SE—Szolnoki Olaj KK
2014. április 26. szombat 18.00 Alba Fehérvár—Kaposvári KK
2014. április 26. szombat 18.00 KTE-Duna Aszfalt—Sopron KC
FÉRFI A CSOPORT KÖZÉPSZAKASZ, ALSÓHÁZ – 2013/2014
2014. március 5. szerda 18.00 EGIS Körmend—Zalakerámia-ZTE KK F1AF 2011
2014. március 5. szerda 18.00 Pécsi VSK-PANNONPOWER—FORTRESS Jászberény
2014. április 22. kedd 18.30 Falco-Trend Optika KC Szombathely—MARSO Nyíregyházi KK
2014. március 8. szombat 18.30 FORTRESS Jászberény—EGIS Körmend
2014. március 8. szombat 16.30 MARSO Nyíregyházi KK—Pécsi VSK-PANNONPOWER
2014. március 8. szombat 18.00 Zalakerámia-ZTE KK—Naturtex-SZTE-Szedeák
2014. március 11. kedd 18.00 EGIS Körmend—MARSO Nyíregyházi KK
2014. március 11. kedd 18.30 Falco-Trend Optika KC Szombathely—Zalakerámia-ZTE KK
2014. március 11. kedd 18.00 Naturtex-SZTE-Szedeák—FORTRESS Jászberény
2014. március 14. péntek 19.00 Zalakerámia-ZTE KK—Pécsi VSK-PANNONPOWER
2014. március 14. péntek 19.00 FORTRESS Jászberény—Falco-Trend Optika KC Szombathely
2014. március 14. péntek 17.00 MARSO Nyíregyházi KK—Naturtex-SZTE-Szedeák F1AF 2043
2014. március 19. szerda 17.00 Naturtex-SZTE-Szedeák—EGIS Körmend
2014. március 19. szerda 18.30 Falco-Trend Optika KC Szombathely—Pécsi VSK-PANNONPOWER
2014. március 19. szerda 17.00 MARSO Nyíregyházi KK—FORTRESS Jászberény
2014. március 22. szombat 18.00 EGIS Körmend—Falco-Trend Optika KC Szombathely
2014. március 22. szombat 18.00 Pécsi VSK-PANNONPOWER—Naturtex-SZTE-Szedeák
2014. március 22. szombat 18.00 Zalakerámia-ZTE KK—MARSO Nyíregyházi KK
2014. március 26. szerda 18.00 EGIS Körmend—Pécsi VSK-PANNONPOWER
2014. március 26. szerda 18.00 Naturtex-SZTE-Szedeák—Falco-Trend Optika KC Szombathely
2014. március 26. szerda 19.00 FORTRESS Jászberény—Zalakerámia-ZTE KK
2014. március 30. vasárnap 18.00 Zalakerámia-ZTE KK—EGIS Körmend
2014. március 29. szombat 18.30 FORTRESS Jászberény—Pécsi VSK-PANNONPOWER
2014. március 29. szombat 17.00 MARSO Nyíregyházi KK—Falco-Trend Optika KC Szombathely
2014. április 2. szerda 18.00 EGIS Körmend—FORTRESS Jászberény
2014. április 2. szerda 18.00 Pécsi VSK-PANNONPOWER—MARSO Nyíregyházi KK
2014. április 2. szerda 18.00 Naturtex-SZTE-Szedeák—Zalakerámia-ZTE KK
2014. április 6. vasárnap 18.00 MARSO Nyíregyházi KK—EGIS Körmend
2014. április 5. szombat 18.30 Zalakerámia-ZTE KK—Falco-Trend Optika KC Szombathely
2014. április 5. szombat 19.00 FORTRESS Jászberény—Naturtex-SZTE-Szedeák
2014. április 8. kedd 18.00 Pécsi VSK-PANNONPOWER—Zalakerámia-ZTE KK
2014. április 9. szerda 18.30 Falco-Trend Optika KC Szombathely—FORTRESS Jászberény
2014. április 9. szerda 18.00 Naturtex-SZTE-Szedeák—MARSO Nyíregyházi KK
2014. április 12. szombat 18.00 EGIS Körmend—Naturtex-SZTE-Szedeák
2014. április 12. szombat 18.00 Pécsi VSK-PANNONPOWER—Falco-Trend Optika KC Szombathely
2014. április 12. szombat 19.00 FORTRESS Jászberény—MARSO Nyíregyházi KK
2014. április 16. szerda 18.30 Falco-Trend Optika KC Szombathely—EGIS Körmend
2014. április 16. szerda 18.00 Naturtex-SZTE-Szedeák—Pécsi VSK-PANNONPOWER
2014. április 16. szerda 17.00 MARSO Nyíregyházi KK—Zalakerámia-ZTE KK
2014. április 26. szombat 18.00 Pécsi VSK-PANNONPOWER—EGIS Körmend
2014. április 26. szombat 18.00 Falco-Trend Optika KC Szombathely—Naturtex-SZTE-Szedeák
2014. április 26. szombat 18.00 Zalakerámia-ZTE KK—FORTRESS Jászberény