Golomán újra többet játszott, nyert a Westchester

Szétdobta ellenfelét a Knicks fiókcsapata - a magyar válogatott magasembere 18 percet töltött a parketten, amit ki is használt.

A New York Knicks G-Ligás fiókcsapata, a Westchester Knicks ma hajnalban a Fort Wayne Mad Ants otthonában lépett pályára.

A találkozó első negyede még szorosan alakult, 32-32 után azonban meglépett a vendég gárda: a középső két negyedben még tovább emelte támadásban a fordulatszámot, míg ellenfele egyre jobban visszaesett, így ezt a két felvonást 73-46-ra, míg a mérkőzést végül 131-105-re hozta a "kis Knicks". A Westchester 13-5-tel továbbra is keleti harmadik.

A magyar válogatott magasembere, Golomán György ezúttal 18 percnyi játéklehetőséget kapott, ami alatt 9 pontig (3/6 dupla, 1/2 tripla), 3 pattanóig, 2 gólpasszig, 1 szerzett labdáig és 3 beütött faultig jutott.