Golománék összeestek a második félidőben

A Westchester Knicks 26 pontos félidei előny után viszonylag simán kikapott - a magyar magasember 13 percet töltött a pályán.

A New York Knicks G-Ligás fiókcsapata, a Westchester Knicks ma hajnalban a Minnesota Timberwolveshoz tartozó Iowa Wolvesot fogadta.

A találkozó első fele a 30 pontos John Jenkins vezette Westchesterről szólt, amely a félidőben 26 ponttal vezetett. A fordulás után azonban nagyot változott a játék összképe. Az Iowa előbb 16 ponttal megnyerte a harmadik negyedet, majd mivel 17 ponttal az utolsó játékrészt is hozta, így végül nagyobb kérdések nélkül, 113-106-ra győzött. A Westchester ezzel 14-6-tal áll, de a vereség ellenére továbbra is vezeti keletet.

A magyar válogatott magasembere, Golomán György 13 percet tölthetett a pályán, ami alatt 4 pont (1/3 dupla, 0/2 tripla, 2/2 büntető), 3 pattanó, 2 blokk, illetve 1-1 gólpassz, szerzett labda és beütött személyi hiba került a neve mellé.