Golománék sorozatban harmadjára szenvedtek vereséget

A Westchester a Salt Lake City Starstól kapott ki - a magyar válogatott magasembere 17 percet játszott.

A New York Knicks G-Ligás fiókcsapata, a Westchester Knicks ma hajnalban a Utah Jazzhez tartozó Salt Lake City Stars vendége volt.

A találkozó már az első félidőben eldőlt, hiszen a hazaiak 20 ponttal nyerték a második negyedet, és 26 ponttal álltak jobban a félidőben - a vége 124-113 lett a Stars javára. A Westchester 16-11-gyel a keleti harmadik, de zsinórban harmadjára kapott ki.

A magyar válogatott Golomán György ezúttal csereként játszott, 17 percet töltött a parkettán, ami alatt 2 pont (0/3 dupla, 2/4 büntető), 5 pattanót, 1-1 gólpassz és eladott labda, valamint 4 fault került a neve mellé.