Golománék újabb vereséget gyűjtöttek be

Golomán György 16 perc alatt hasznos volt, de a Westchester 126 kapott, zsinórban negyedik vereségét is begyűjtötte.

A New York Knicks G-Ligás fiókcsapata, a Westchester Knicks ma hajnalban a Dallas Maverickshez tartozó Texas Legends vendége volt.

A mérkőzés első félideje még szoros volt, egyetlen pont volt a vendégek lemaradása, de a harmadik és a negyedik negyedben egyértelműen a vendégek akarata érvényesült, akik Wade Baldwin IV (27 pont, 6 pattanó, 8 gólpassz), Justin Dentmon (22 pont) és Ray Spalding (20 pont, 14 pattanó, 4-4 gólpassz és szerzett labda) vezetésével 126-108-ra verték a Knickset. A Westchester így már csak a negyedik keleten 16-12-es mérlegével.

A magyar válogatott magasembere, Golomán György csereként lépett pályára, 16 percnyi játéklehetőséget kapott, ami alatt 6 pont (1/1 dupla, 1/3 tripla, 1/2 büntető), 3 pattanó, illetve 1-1 gólpassz, szerzett labda és beütött személyi hiba került a neve mellé.