Golomán kezdőként, jó játékkal segítette a Westchestert

A magyar válogatott magasembere 13 pontot és 5 lepattanót jegyzett, és volt egy nagy zsákolása is csapata 3 pontos győzelme során.

A New York Knicks G-Ligás fiókegyüttese, a Westchester Knicks ma hajnalban a Toronto Raptorshoz tartozó Raptors 905 vendége volt.

A találkozó első félideje egyértelműen a Westchesterről szólt, amely egy negyed után 7, a félidőben pedig 19 pontos előnnyel rendelkezett (47-66). A fordulás után a kanadaiak kerültek fölénybe, de a "kis Knicks" 3 ponttal végül diadalmaskodni tudott (110-113). A Westchester közvetlen riválisát győzte le, így 16-8-cal a tabella második helyére ugrott előre.

A magyar válogatott magasembere, Golomán György ezúttal kezdő volt, 24 perc alatt 13 pontot (3/5 dupla, 2/3 tripla, 1/4 büntető), 5 pattanót, 1-1 blokkot és gólpasszt, 5 személyi hibát és 1 eladott labdát jegyzett.