Golománék kikaptak

A magyar válogatott játékos 7 percet töltött a pályán, csapata 3 pontos vereséget szenvedett.

A New York Knicks G-Ligás fiókcsapata, a Westchester Knicks ma hajnalban a Washington Wizardshoz tartozó Capital City Go-Go vendége volt.

A találkozó nagyon hullámzó volt: az első negyedet még a vendégek nyerték 14 ponttal (25-39), ezt követően azonban 10 ponttal bukták el a második felvonást, és bár a harmadik játékrészt 2 ponttal hozták, a záró negyed 9 ponttal megint a fővárosiak fiókcsapatáé volt, amely végül 118-115-re győzött. A Westchester így 22-17-tel a negyedik keleten.

Golomán György 7 percet tölthetett a parketten, ami alatt 2 pont (0/1 tripla, 2/2 büntető), 1-1 pattanó, blokk és eladott labda, valamint 2 beütött fault került a neve mellé.